Historia

Firma SPEC BRUK aktywnie funkcjonuje na rynku krajowym od 2000 r. Jej historia oraz nazwa wiążą się z usługami brukarskimi, które pierwotnie wykonywała. Nasza nazwa ma swoją tradycję i dlatego jesteśmy z niej naprawdę dumni.

Wraz ze zdobywanym doświadczeniem i rozwojem firmy określono jasną strategię i domenę działalności firmy w sektorze budownictwa i infrastruktury drogowej. Obecnie firma specjalizuje się przede wszystkim w usługach planowo projektowych jak i robotach ziemnych na dużą skalę, podbudowach, nawierzchniach drogowych, sieciach zewnętrznych.

SPEC BRUK zatrudnia ponad stu energicznych i kreatywnych specjalistów, którzy przy wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego tworzą dobrą markę firmy. Zespół ten posiada bogate i wieloletnie doświadczenie zawodowe nabyte w trakcie prac nad wieloma, często bardzo skomplikowanymi projektami.

Wzorowe wykonanie kluczowych inwestycji, a także umiejętny dobór, a następnie współpraca z rzetelnymi dostawcami i podwykonawcami przyczyniły się do sukcesu firmy.

Obecnie firma SPEC BRUK funkcjonuje jako Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Siedziba firmy mieści się w Oświęcimiu przy ul. Pławskiej.