Z okazji Świąt Wielkanocnych czasu pełnego spokoju i pogody ducha, ciepłej, wiosennej atmosfery, a także dużo szczęścia i miłości oraz spotkań w gronie najbliższych wszystkim swoim Partnerom, Klientom i Współpracownikom życzy Zarząd i Pracownicy firmy SPEC BRUK.

Wszystkie etapy budowy kompleksu handlowo-usługowego Port Oświęcim zostały zakończone. Zapraszamy do zapoznania się z galerią inwestycji.

Plac pod budowę hali w Świebodzinie jest już gotowy. Prowadzone są teraz wykopy pod stopy fundamentowe. Równolegle realizujemy pozostałe roboty ziemne obejmujące przygotowanie obszaru inwestycji pod budowę dróg i parkingów.

W poprzednim roku pracowaliśmy przy inwestycji obejmującej halę magazynową Panattoni w Niesięcinie k/o Konstantynowa Łódzkiego. Obecnie trwa jej rozbudowa, gdzie ponownie powierzono nam zadania związane przede wszystkim z pracami ziemnymi oraz drogowymi.

Jesienią zeszłego roku ruszyła budowa centrum dystrybucyjnego w Bydgoszczy. Naszym zadaniem było przygotowanie terenu pod budowę hali, co też zrealizowaliśmy zgodnie z harmonogramem. Obecnie prowadzimy prace ziemno-drogowe wokół budowanej hali.

W Pabianicach rozpoczęła się realizacja inwestycji, której całkowita powierzchnia wyniesie ok. 20 ha. Aktualnie prowadzimy roboty ziemne, które mają przygotować grunt pod budowę całego kompleksu, w tym dużej hali logistycznej.

W Wierzbicach pierwszy etap hali logistycznej wraz z częścią biurową jest już oddany do użytku. Natomiast drugi etap tej inwestycji przekroczył już półmetek. Nasze zadania skupiają się tutaj obecnie na robotach fundamentowych oraz na wykonaniu dróg pod komunikację wewnętrzną.

Teren pod drugą halę 7R w Łodzi jest już przygotowany w związku z czym swoje działania przekierowujemy na prace przy infrastrukturze drogowej.

W Dobroszycach wokół budowanego tutaj centrum dystrybucyjnego realizujemy kolejne zakresy prac wykonując place parkingowe z kostki brukowej oraz układy drogowe wraz z całą infrastrukturą towarzyszącą.

Na obszarze centrum logistycznego w Sosnowcu - pomimo zimowej aury - realizujemy prace związane z wewnętrzną infrastrukturą drogową, obejmujące m.in. układanie placów parkingowych oraz dróg manewrowych z kostki brukowej.