Świąt Wielkanocnych pełnych pogody ducha, zdrowia, radości, sukcesów oraz wszelkiej pomyślności i wiosennych inspiracji do dalszego rozwoju wraz z podziękowaniami za dotychczasową współpracę wszystkim swoim Partnerom, Klientom i Współpracownikom życzy Zarząd i Pracownicy firmy SPEC BRUK.

Blisko 18 000 m2 powierzchni zajmuje centrum logistyczne Panattoni w Skawinie. W ramach tego projektu powierzono nam roboty ziemne i drogowe, w tym ułożenie parkingów i placów manewrowych z kostki brukowej, a także wykonanie zbiornika retencyjnego.

Phillips-Medisize & Molex w Siemianowicach Śląskich to inwestycja, gdzie nasze usługi obejmowały kompleksowe roboty ziemne oraz budowę infrastruktury drogowej wraz z zagospodarowaniem terenu.

W Jaworze kontynuujemy makroniwelację terenu. Ze względu na wielkość inwestycji musimy zadbać o to, aby przygotowany grunt spełniał najwyższe wymogi i stanowił bezpieczną oraz stabilną podbudowę pod przyszłe obiekty.

Panattoni buduje kolejne centrum logistyczne. Tym razem będzie ono zlokalizowane na Górnym Śląsku w Knurowie. Po raz kolejny otrzymaliśmy zlecenie na kompleksową obsługę w zakresie prac ziemnych i przygotowania terenu pod budowę hal. Całkowity obszar działania to powierzchnia prawie 70 000 mkw.

Budowa drogi obejmująca wykonanie nawierzchni asfaltowej wraz z odpowiednią podbudową oraz siecią kanalizacji deszczowej to zadanie, które zrealizowaliśmy w gminie Dobroszyce. Nowa infrastruktura komunikacyjna niewątpliwie usprawni efektywność ruchu w tej lokalizacji. Dodatkowo wzdłuż drogi wykonaliśmy także ciąg pieszo-rowerowy, dzięki czemu piesi mogą bezpieczne poruszać się na tym odcinku.

W Skarbimierzu realizujemy kompleksową obsługę inwestycji w zakresie robót ziemnych oraz wykonawstwa sieci zewnętrznych. W ramach rozbudowy fabryki produkującej opakowania z tektury falistej wykonujemy prace makroniwelacyjne na obszarze 19 tys.m2 oraz system drenażu o łącznej długości 4.500 m wraz ze zbiornikiem retencyjnym po powierzchni 9 000 m2.

Przy krakowskim lotnisku Balice do dyspozycji kierowców oddany został utwardzony w kruszywie parking. Jego powierzchnia pozwala na zaparkowanie 600 samochodów.

Nowoczesna fabryka o powierzchni ok. 38 tys. m2, która była budowana we Wróblowicach pod Wrocławiem jest już w pełni oddana do użytku. Kompleksowe roboty ziemne, drogowe oraz uzbrojenie terenu wykonaliśmy tutaj terminowo oraz zgodnie z oczekiwaniem Inwestora. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami finalnego obiektu.

Trwa układanie kostki na ciągach komunikacyjnych dla pojazdów oraz dla pieszych na terenie centrum logistycznego Panattoni w Skawinie. Równolegle przygotowujemy obszary pod trawniki.