Obszary działalności

Świadczymy kompleksowe usługi w branży budowlanej – głownie drogowej, specjalizujemy się w robotach ziemnych oraz drogowych. Wykonujemy także zewnętrzną infrastrukturę z branży wodno-kanalizacyjnej.

Wykonujemy kompleksowe roboty budowlane przy wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia z zakresu zastosowania różnych technologii, a nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na optymalizacje projektów zarówno pod względem ekonomicznym jak i terminowym. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie aby sprostać oczekiwaniom Inwestora zarówno prywatnego jak i publicznego.

Nasz oferta jest dostosowana do różnych obszarów działalności inwestycyjnych.

obszary działalności

Fabryka Mercedesa JAWOR

planowanie inwestycji

O lokalizacji przedsięwzięć Inwestycyjnych decyduje strategia biznesowa Inwestora, a następnie odpowiednia lokalizacja. Natomiast na ryzyko zwiększenia kosztu zamierzenia budowlanego składa się głownie potencjał działki i sposób jej optymalnego zagospodarowania. Wyłącznie szerokie interdyscyplinarne doświadczenie i profesjonalizm pozwalają na dobór najlepszych rozwiązań.

Goodman GDAŃSK

centra logistyczne

Centra logistyczne zajmują się przyjmowaniem, magazynowaniem, rozdziałem i wydawaniem towarów wraz z usługami towarzyszącymi. Są nieocenione dla przedsiębiorców ze względu na integrację wielu usług w jednym miejscu i przejmowanie części operacji wykonywanych przez macierzyste komórki przedsiębiorstw-klientów.

Droga S8 WARSZAWA

infrastruktura drogowa

Na budowę dróg ma wpływ wiele czynników: plany, pozwolenia, wykup gruntów, projekt, przygotowanie terenu oraz właściwa koordynacja prac. Na każdym etapie procesu wymagany jest profesjonalizm i terminowość. Tylko najlepsze firmy radzą sobie z takimi inwestycjami.

Indesit RADOMSKO

fabryki

Budowa fabryki to technologicznie skomplikowany projekt. Wyzwaniem jest uzyskanie wszelkich pozwoleń, optymalizacja wielkości obiektu, wymagania związane z rodzajem planowanej produkcji, jakość gruntu, koordynacja prac różnych wykonawców. Tego typu inwestycje powinni realizować tylko najlepsi w branży.

Galeria Sudecka JELENIA GÓRA

galerie

Galerie handlowe swoje korzenie mają w początkach XX wieku. Jednak dopiero od lat 80. projektuje się je tak, by imitowały centra miast wraz z ich sklepami, punktami usługowymi, pasażami  i alejkami. Dziś są to wielofunkcyjne centra handlowo-rozrywkowe, gdzie można nie tylko zrobić zakupy, ale także miło spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi.

NOSPR KATOWICE

obiekty publiczne

Wszechstronność w zakresie oferowanych usług pozwala nam na realizację projektów inwestycyjnych wychodzących poza zakres standardowych kategorii budowlanych. Wśród nich znajdują się m. in. obiekty dla strefy kultury i rozrywki, czy też centra konferencyjne, targowe, kongresowe.

Fabryka Volkswagena WRZEŚNIA

roboty ziemne

Nasze przedsięwzięcia obejmują wykopy szerokoprzestrzenne i liniowe, budowę nasypów, wymianę gruntów, makroniwelacje terenu, wyburzenia, rozbiórki, kruszenie materiałów, rekultywacje terenu.

MWM KRAKÓW

osiedla mieszkaniowe

Budowa nowoczesnych osiedli mieszkaniowych wymaga wysokiego standardu wykończenia budynków oraz pięknie zagospodarowanych terenów. Pracując przy realizacji dużych inwestycji zdobyliśmy kompetencje pozwalające nam uczestniczyć w budowie najpiękniejszych osiedli mieszkaniowych.