Profil firmy

SPEC BRUK to dynamicznie rozwijająca się firma, która obecnie zajmuje wiodącą pozycje na rynku. Realizacje i osiągnięcia, jakich dokonaliśmy od 2000 roku pozwalają nam z optymizmem spoglądać w przyszłość. Nasze plany są ściśle związane z sektorem budownictwa i infrastruktury drogowej, gdzie we współpracy ze sprawdzonymi partnerami gotowi jesteśmy realizować największe wyzwania.

Specjalizujemy się w projektowaniu najlepszych rozwiązań jak i wykonywaniu robót ziemnych, podbudów, nawierzchni drogowych, sieci zewnętrznych i przygotowania terenów inwestycyjnych.

Za sukces naszej firmy odpowiada Nasz ponad stu osobowy zespół – doświadczonych, wykwalifikowanych,  energicznych i kreatywnych specjalistów, którzy za każdym razem stają na wysokości zadania i z sukcesem realizują skomplikowane projekty.

Dzięki właściwemu podejściu do potrzeb Klientów uczestniczyliśmy w wielu prestiżowych inwestycjach. Z każdym zrealizowanym zadaniem inwestycyjnym zyskujemy na renomie i uznaniu.

W ciągu ostatnich kilkunastu lat krajobraz Polski wzbogacił się o nowe elementy infrastruktury budowlano-drogowej. Firma SPEC BRUK miała w tym swój udział, pracując przy realizacjach różnorodnych projektów w wielu regionach kraju.