W Czechowicach Dziedzicach zarysowała się już wyraźnie bryła budynku nowego centrum logistycznego 7R. Jednak nadal jest sporo pracy w zakresie robót ziemnych i drogowych takich jak np. stabilizacja gruntu - z czym doskonale radzą sobie nasze recyklery.

Fabryka Mercedesa w Jaworze w ostatnim okresie została rozbudowana o kolejne obiekty. SPEC-BRUK wykonywał tutaj drogi wewnętrzne oraz parkingi, a także zajął się uporządkowaniem i zagospodarowniem terenów zielonych.

Jawor niedawno zyskał pierwszy w mieście park handlowy - Vendo Park. Uczestniczyliśmy w realizacji tej inwestycji wykonując prace wyburzeniowe, ziemne, drogowe oraz te związane z zagospodarowaniem terenu.

Na placu budowy w Niepołomicach przygotowujemy podbudowy pod nowe drogi. Już wkrótce rozpoczniemy także tutaj prace przy budowie nowego parkingu.

W Gliwicach kolejne place oraz drogi wewnętrzne są już w trakcie budowy. Natomiast przy ukończonych odcinkach realizujemy prace porządkowe oraz przygotowujemy tereny zielone.

Rozbudowa dużego parku magazynowego Hillwood w Rudzie Śląskiej dotarła do momentu, w którym pozostały nam już tylko prace finalne.

Obecnie finalizujemy prace ziemne oraz drogowe przy budowie nowoczesnego kompleksu trzech budynków „Hi Piotrkowska”, który powstaje na rogu al. Mickiewicza i ul. Piotrkowskiej w Łodzi.

W Niepołomicach rozbudowa fabryki dla Nidec Motors & Actuators powoli zbliża się do końca. Obecnie budynki oraz instalacje są już na etapie prac finalnych. Również wewnętrzna infrastruktura drogowa oraz place i parkingi nabierają planowanych kształtów.

W Czechowicach-Dziedzicach wykonujemy roboty ziemne oraz drogowe związane z budową parku logistycznego 7R. Docelowy obiekt będzie składał się z części magazynowej, produkcyjnej oraz biurowej.

Na terenie budowy PSA Manufacturing Poland w Gliwicach przybywa już coraz więcej gotowych dróg i placów z kostki brukowej oraz zagospodarowanych terenów zielonych.