Zgodnie z harmonogramem postępują prace na placu budowy nowoczesnej fabryki w Gliwicach. Obecnie finalizujemy prace makroniwelacyjne i wchodzimy w fazę robót infrastrukturalnych.

Nie tak dawno zakończyliśmy prace pierwszego etapu budowy centrum logistycznego Hillwood w Rudzie Śląskiej, a już czekają nas kolejne zadania przy tym projekcie. W drugim etapie rozpoczynamy prace od wyburzeń przygotowując teren pod nową inwestycję.

W miejscowości Radzikowice w pobliżu Nysy zakończyliśmy przygotowanie platform roboczych, które są pierwszym etapem budowy nowoczesnej fabryki.

Przebudowa układu komunikacyjnego w centrum logistycznym w Tarnowie jest już w końcowej fazie. Wykonane zostały już nowe parkingi oraz drogi komunikacyjne, a roboty wykończeniowe zbliżają się do etapu finalnego.

Na ulicy Warszawskiej w Bielsku-Białej prowadzone są prace wykończeniowe przy budynku handlowo-usługowym. Roboty ogólnobudowlane inwestycji oraz roboty ziemne w większej części zostały już zrealizowane, a przed nami zagospodarowanie terenu obejmujące m.in. układanie nawierzchni z kostki brukowej oraz wykonanie terenów zielonych.

W Bielsku-Białej przy ulicy Partyzantów widać już zarys kształtów powstającego obiektu handlowego. Spora część pracy związana z robotami ziemnymi jest już za nami, m.in. położone są już sieci zewnętrzne.

Na budowie nowej fabryki w Gliwicach postęp prac ziemnych jest w końcowej fazie. Wykonane zostały między innymi platformy pod obiekty oraz infrastrukturę drogową, a także wykonano mury oporowe.

W Bolesławcu dotarliśmy do finalnego etapu prac przy budowie Centrum Logistycznego Amazon.

Fabryka Mercedesa w Jaworze to kluczowa inwestycja w branzy motoryzacyjnej. W jej realizacji uczestniczymy od samego początku. To SPEC-BRUK przygotował cały teren pod jej budowę. Na obecnym etapie finalizujemy roboty związane z infrastrukturą komunikacyjną i uzbrojeniem terenu.

Na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Radzikowicach wykonujemy makroniwelację pod budowę nowej fabryki. Termin na wykonanie zadania jest niezwykle krótki, dlatego też prace trwają 24 godz. na dobę i 7 dni w tygodniu.